Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najnowsze

  • 15 listopada 2019
  • 29 lipca 2020
  • wyświetleń: 17662

OSK Caputa: pracujemy już pełną parą! Zapisz się na kurs

Ośrodek Szkolenia Kierowców Caputa informuje, że pracuje już pełną parą i prowadzi wykłady, jazdy oraz wszystkie pozostałe kursy zgodnie z zachowaniem zasad epidemiologicznych!

OSK Caputa
OSK Caputa


Wykłady z przepisów ruchu drogowego można zaliczyć w trzy dni, nie wychodząc z domu. Kursanci dodatkowo otrzymują książki, płyty lub aplikację na telefon. Można oczywiście chodzić na wykłady, które przeprowadzamy kilka razy w tygodniu.

Ośrodek Szkolenia Kierowców Caputa posiada narzędzia, które umożliwiają kandydatom na kierowców zaliczyć wykłady w trzy dni, czyli przez weekend. Po zaliczeniu wykładów ośrodek przeprowadza 4-godzinne szkolenie pomocy przedmedycznej + ćwiczenia i można rozpocząć jazdy szkoleniowe. Jazdy ogarniamy w dwa - trzy tygodnie.

Cały kurs, przy dobrej woli kursanta, można zrealizować w trzy tygodnie. Wykłady przeprowadzamy na kat. A, A1, A2, B, C, D. Szkolimy na Tychy, Bielsko-Białą, Jastrzębie-Zdrój i Katowice.

Ośrodek przeprowadza również szkolenia okresowe kierowców zawodowych metodą e-learningową, jak i kwalifikacje wstępne dla przyszłych kierowców ciężarówek i autobusów.

Osoby, które nie mają jeszcze 21 lat, mogą uzyskać uprawnienia na kierowcę zawodowego, czyli kat. C i C+E. Wystarczy zrobić kwalifikację wstępną i można robić w/w kursy. Uprawnienia takie można uzyskać w trzy miesiące i mieć dobrze płatny, poszukiwany na rynku pracy zawód.

Dodatkowe informacje w biurach ośrodka na Facebooku, na stronie www.oskcaputa.pl lub pod tel. 32-210-10-10 kom. 695931353

Zapraszamy!

Ośrodek Szkolenia Kierowców - Krzysztof Caputa

43-200 Pszczyna
ul. Kopernika 26

tel. 032 2101010
tel. 032 2112474REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM