Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 1 września 2019
  • 10 września 2019
  • wyświetleń: 16548

[ZDJĘCIA] Parafialny Festyn Rodzinny z zespołem Exodus 15

W niedzielę, 8 września już po raz dwudziesty szósty odbył się Parafialny Festyn Rodzinny, którego organizatorem była Parafia Podwyższenia Krzyża Św. w Pszczynie. Gwiazdą wieczoru był zespół EXODUS 15.

26. Parafialny Festyn Rodzinny w parafii Podwyższenia Krzyża Św. w Pszczynie - prezentacja grupy ŚDM Panama 2019, koncert zespołu EXODUS 15 oraz losowanie nagród - 08.09.2019 r. · fot. Andrzej Grynpeter


Wszyscy goście mogli spróbować śląskiego kołocza oraz przysmaków z grilla. Podczas festynu nie zabrakło atrakcji dla dzieci. Występy na scenie rozpoczął Zespół Regionalny Pszczyna. Zaraz po nim zaprezentowali się podopieczni Studium Wokalnego VoicePless. Po południu zagrał zespół Basement Under The Greenhouse, a następnie zespół dziecięcy AnioŁąki. Gwiazdą wieczoru będzie zespół EXODUS 15. Festyn zakończyło losowanie głównych nagród.

Uczestnicy wydarzenia mieli także możliwość wsparcia budowy Hospicjum św. Ojca Pio w Pszczynie.

26. Parafialny Festyn Rodzinny - 8.09.2019 · fot. Grzegorz Załucki

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.