Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 17 lutego 2020
  • 6 marca 2020
  • wyświetleń: 21733

UEFA EURO 2020: strefa kibica w czerwcu zagości na pszczyńskim rynku

12 czerwca rozpocznie się UEFA EURO 2020, a pierwszy mecz Polaków przypadnie na trzy dni później w Dublinie. Wszystkie spotkania reprezentacji oraz ćwierćfinały, półfinały i finał ponownie będzie można oglądać na dużym ekranie na pszczyńskim rynku! Pszczyńskie Centrum Kultury wyłoniło organizatora wydarzenia "EURO na rynku".

Mecz Polska - Szwajcaria w pszczyńskiej strefie kibica - 25.06.2016 r.
Mecz Polska - Szwajcaria w pszczyńskiej strefie kibica - 25.06.2016 r. · fot. Andrzej Grynpeter


Mistrzostwa Europy 2020 rozpoczną się 12 czerwca i potrwają do 12 lipca. Biało-czerwoni zostali rozlosowani do grupy E, w której zmierzą się z Hiszpanią, Szwecją i zwycięzcą baraży B. Swoje spotkania drużyna Jerzego Brzęczka rozegra w Dublinie (Irlandia) i w Bilbao (Hiszpania). Dla fanów piłki nożnej mamy dobrą informację - na pszczyńskim rynku ponownie zostanie uruchomiona strefa kibica z ogródkiem i z dużym telebimem!

Pszczyńskie Centrum Kultury wyłoniło wykonawcę, który zorganizuje "EURO na rynku". Będzie to firma F.H.U. Krzysztof Niemczyk. Wartość zamówienia wynosi 60.000 zł brutto. W ramach wydarzenia organizator zapewni pokaz co najmniej 50 meczów (wszystkie mecze Polaków oraz ćwierćfinały, półfinały i finał) w wyznaczonej ogrodzonej strefie kibica na pszczyńskim rynku na telebimie o min. powierzchni 12 m2 wraz z nagłośnieniem. Firma musi zapewnić także ławki dla publiczności - dla co najmniej 300 osób - i gastronomię. Ponadto na rynku pojawią się barierki ochronne, służby porządkowe oraz ochrona.

Mecz Polska - Portugalia w pszczyńskiej strefie kibica - 30.06.2016 r.
Mecz Polska - Portugalia w pszczyńskiej strefie kibica - 30.06.2016 r. · fot. Andrzej Grynpeter


Co ważne, meczom "biało-czerwonych" towarzyszyć ma specjalna oprawa. PCKul oczekuje od wykonawcy obecności animatora prowadzącego konkursy oraz zorganizowany doping.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.