Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 19 lutego 2020
  • 31 marca 2020
  • wyświetleń: 18362

"Żubrowisko" i inne wydarzenia odwołane.Środki na ochronę zdrowia

Nie odbędzie się festiwal "Żubrowisko" oraz inne wydarzenia organizowane i współorganizowane przez powiat pszczyński w najbliższych miesiącach. Środki zostaną skoncentrowane na ochronie zdrowia i pomocy szpitalom.

Żubrowisko 2018
"Żubrowisko" i inne wydarzenia odwołane · fot. Powiat


W najbliższych miesiącach miało odbyć się szereg wydarzeń. Barbara Bandoła, starosta pszczyński informuje o odwołaniu Przeglądu Amatorskich Zespołów Muzycznych "Żubrowisko". Nie odbędzie się zarówno przegląd zespołów zaplanowany na 25 kwietnia (Pszczyńska Grupa Motocyklowa poinformowała także o odwołaniu Motoserca - obie imprezy odbywały się w tym samym czasie na pszczyńskim rynku), a także finał 27 czerwca. W ośrodku Sportów Wodnych w Łące miały wystąpić gwiazdy polskiej sceny muzycznej: Hunter, Cyrk Deriglasoff oraz Jelonek.

Nie odbędą się także zaplanowane na 17 kwietnia obchody Dnia Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej, obchody kolejnej rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, Dzień Dziecka z Mundurem oraz planowany końcem sierpnia Międzynarodowy Studencki Festiwal Folklorystyczny.

- To trudny czas, w którym organizacja imprez nie jest możliwa. Oszczędności, które się pojawią, zostaną skoncentrowane przede wszystkim na walce z koronawirusem, ochronie zdrowia i pomocy szpitalom - mówi Barbara Bandoła, starosta pszczyński.

BM / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.