Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 29 marca 2020
  • 30 marca 2020
  • wyświetleń: 10406

Motoserce odwołane. Organizatorzy zachęcają do oddawania krwi

25 kwietnia na pszczyńskim rynku miała odbyć się kolejna odsłona akcji "Motoserce". W związku ze stanem epidemii, organizatorzy odwołują to wydarzenie. Zachęcają jednak do oddawania krwi.

MOTOSERCE 2019 Pszczyna - przegląd dnia - 27.04.2019 r.
MOTOSERCE 2019 Pszczyna · fot. Andrzej Grynpeter


Komunikat organizatorów

Szanowni Przyjaciele Naszego Pszczyńskiego Motoserca!

Od wielu już lat, końcem kwietnia pszczyński rynek rozbrzmiewał muzyką wydobywającą się z setek, jeśli nie tysięcy, silników wspaniałych motocykli, które odwiedzały nasze urokliwe miasteczko wraz ze swoimi właścicielami, chętnymi, aby podzielić się najcenniejszym darem, jakim jest krew. Niestety, z wielkim żalem zmuszeni jesteśmy Drodzy nasi Przyjaciele, poinformować, że ze względu na pandemię COVID-19 musimy odwołać naszą tegoroczną imprezę zaplanowaną na 25 kwietnia.

WAŻNE: Krew, która nas łączy, jest nadal potrzebna, dlatego jako "Brać Motocyklowa" zwracamy się do WAS WSZYSTKICH z apelem, jeśli tylko jesteście zdrowi i spełniacie wszystkie obecne warunki do oddawania krwi, dzielcie się nią, bo BARDZO jej potrzeba, szczególnie teraz!! Nie zapomnimy o WAS i jak tylko sytuacja pozwoli będziemy znów planować NASZE WSPÓLNE spotkanie.


Pszczyńska Grupa Motocyklowa


motoserce odwołane

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.