Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 30 kwietnia 2020
  • 5 maja 2020
  • wyświetleń: 6447

Pszczyński Skansen otwarty dla zwiedzających!

Pszczyński Skansen w pełni jest otwarty od poniedziałku, 4 maja. Wszystkie atrakcje są dostępne dla zwiedzających przy zachowaniu względów bezpieczeństwa.

Skansen - Zagroda Wsi Pszczyńskiej
Zabytkowe chałupy możemy zwiedzać od poniedziałku, 4 maja · fot. UM Pszczyna


W związku z tym, że zrezygnowano z części obostrzeń dotyczących epidemii COVID-19, od poniedziałku, 4 maja zostały otwarte m.in. muzea i galerie sztuki.

- Zapraszamy serdecznie do zwiedzania obiektu. Zachęcamy do spaceru na łonie przyrody, przy śpiewie ptaków i szumie wody przepływającej przez skansenowe koło młyńskie. Jesteśmy w trakcie tworzenia ogrodu botanicznego, więc jest co podziwiać. Zwierzęta również czekają na turystów - mówi Anna Dajka, dyrektor Skansenu.

Osoby odwiedzające skansen są proszone o zakrywanie ust i nosa, a także zachowanie bezpiecznej odległości pomiędzy osobami. Przed wejściem na teren obiektu znajduje się pojemnik z płynem do dezynfekcji rąk.

ar / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.