Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 21 maja 2020
  • wyświetleń: 6933

Koziguar w #Hot16Challenge2 nominował Dariusza Skrobola!

Akcja #Hot16Challenge2 zatacza coraz szersze kręgi. Do udziału w niej pierwotnie włączani byli muzycy, następnie aktorzy, literaci, przedstawiciele innych środowisk artystycznych i nie tylko. W końcu przyszedł czas na polityków. Za sprawą zespołu Koziguar w gronie nominowanych znalazł się Dariusz Skrobol, burmistrz Pszczyny! Czy podejmie wyzwanie? Tego jeszcze nie wiemy. Póki co zapraszamy do odsłuchania utworu pszczyńskich artystów.Sześć lat temu #hot16challenge stało się popularne jako ruch między artystami, w którym raperzy (i muzycy!), kiedy zostali nominowani, musieli nagrać 16 wersów w ciągu 72 godzin. Po zakończeniu artysta wyznaczał 4 inne osoby, które zrobią to samo. Obecnie trwa sequel, ale z charytatywnym akcentem i na całym świecie.

Zbiórka prowadzona jest za pośrednictwem Siepomaga.pl i można ją znaleźć pod nazwą: "Beef z koronawirusem #hot16challenge". Pieniądze w całości zostaną przeznaczone na pomoc lekarzom i szpitalom w walce z koronawirusem.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.