Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 7 marca 2011
  • wyświetleń: 4223

PALP: Wracamy na zielone boiska

Zakończyły się ligowe zmagania pod dachem. Wiosna nadchodzi coraz większymi krokami, pora zatem pomyśleć o rozgrywkach Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej. Znamy już termin powrotu na wiecznie zielone boiska przy hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie oraz przy zespole Szkół nr 1 w Pszczynie. Od wiosny ruszamy z podziałem na trzy ligi więc będzie wyjątkowo ciekawie.

PALP: Wracamy na zielone boiska
PALP zainauguruje wiosenne gry na boisku przy hali POSiR w Pszczynie


Pierwsza odsłona ligowych wiosennych zmagań odbędzie się już za niespełna dwa tygodnie. W niedzielę 20 marca na boisko Orlik przy hali POSiRu wybiegną drugoligowcy. Tydzień później rundę rewanżową zacznie liga pierwsza (26 marca) oraz rozegrane zostaną pierwsze mecze w trzeciej klasie rozgrywkowej (27 marca). Szczegółowy harmonogram gier wszystkich lig ukaże się wkrótce.

Wiosną ligowe gry odbywać się będą w większości w weekendy oraz dni wolne od pracy. Czwartki zarezerwowano na rozgrywki Pucharu Ligi. Walka w pucharowych grach odbywać się będzie podobnie jak wiosną ubiegłego roku na zasadzie dwumeczu (mecz i rewanż). Przypomnijmy, że po jesiennych kwalifikacjach w rozgrywkach pucharowych mamy 31 drużyn.

Losowanie spotkań 1/16 Pucharu Ligi PALP odbędzie się w piątek 18 marca o godz. 18:00 w salce konferencyjnej hali sportowej Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie.
Zainteresowanych zapraszamy. Pierwsze pucharowe mecze na boisku Piast odbędą się w czwartek 7 kwietnia.

Uwaga można jeszcze zgłosić się do PALP!
Jak to możliwe, że mamy jeszcze jedno wolne miejsce!
Otóż w związku z faktem, że od rundy wiosennej wszystkie drużyny drugiej i trzeciej ligi ruszają z zerowym dorobkiem punktowym, a także z uwagi na fakt, że w trzeciej klasie rozgrywkowej wykluczona z rozgrywek została drużyna Osiedla Północ Czechowice istnieje możliwość dołączenia do grona trzecioligowców jednej drużyny. Na zgłoszenia zainteresowanych drużyn czekamy do 15 marca pod adresem mailowym: ukscentrumpszczyna@interia.pl z dopiskiem: „Liga Piłkarska - zgłoszenie”.
Szczegółowych informacji można uzyskać pod numerem telefonu 501 582 591.

Zapraszamy!

POSiR Pszczyna & UKS Centrum Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.