Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 9 maja 2014
  • 10 maja 2014
  • wyświetleń: 3324

pless.pl poleca na weekend

Sport, rozrywka, a może kultura wysoka? W jaki sposób planujesz spędzić nadchodzący weekend? Jeśli nie masz planów, sprawdź nasze propozycje - może znajdziesz w nich coś dla siebie.

Spotkanie z kulturą - to jedna z naszych propozycji na weekend.

Najpiękniejsze teksty o otaczającym nas świecie będzie można usłyszeć w Galerii "13". Filiżanka kawy i kawał dobrej poezji czeka na Was w piątek o godzinie 19.00.

Światowa opera w czechowickim kinie Świt. Transmisja na żywo wesołego dramatu pt: "Kopciuszek" odbędzie się w sobotę o godzinie 18.45. Bilety w cenie 40 złotych do nabycia sekretariacie MDK.

opera w świcie


W niedzielę odwiedzając pszczyński rynek możesz świętować razem ze strażakami. Po części oficjalnej odbędzie się pokaz sprzętu, a każdy chętny otrzyma grochówkę. Uroczystości uświetnią koncerty Orkiestry Dętej KWK Pniówek oraz gwiazdy TVS Teresy Werner.

W weekend nie zabraknie także szalonych imprez w pobliskich klubach.

Bednarska 3 zaprasza w piątek na imprezę Bass Sound. Specjalnie dla Was zagrają Ro-Bee & Frxy. Start już o godzinie 17.00.

Z kolei Klub O'Key organizuje kosmiczny odlot za sprawą DJ'a Mayomana. Zabawa rozpocznie się w sobotę w godzinach wieczornych.

Wybraliśmy dla Was również ciekawe wydarzenia sportowe.

W sobotę o godzinie 10.00 z Ośrodka Sportów Wodnych w Łące wystartuje III Marsz Nordic Walking. Uczestnicy marszu przejdą w sumie trasę o długości 12,5 km.

III NORDIC WALKING


Miłośnicy sportów wodnych będą mieli okazję uczestniczyć lub obserwować zmagania żeglarskie, które odbędą się w sobotę i niedzielę na jeziorze Goczałkowickim. W programie także chrzest żeglarski, ognisko oraz koncert szantowy zespołu Sąsiedzi.

Do aktywnego spędzenia wolnego czasu zachęca również Bielsko-Biała, skąd w niedzielę wystartuje 36. Rodzinny Rajd Rowerowy. Uczestnicy przejadą ponad 30 kilometrów.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.