Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 20 maja 2015
  • 9 czerwca 2015
  • wyświetleń: 4383

Dni Kobióra 2015 - zdjęcia

Szachowe Mistrzostwa Kobióra, Turniej Skata, koncert dla Mam, taniec z ogniem i pokaz zumby to tylko niektóre wydarzenia zorganizowane w ramach tegorocznych Dni Kobióra.

Dni Kobióra 2015 · fot. UG Kobiór


Kolejne dni obchodów Święta Gminy upłynęły pod znakiem turniejów, koncertów, pokazów oraz występów kabaretowych. 22 i 23 maja odbyły się "Otwarte Szachowe Mistrzostwa Kobióra", "Otwarte Zawody Wędkarskie o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy" oraz "Otwarty Turniej Skata o Puchar Wójta Gminy Kobiór".

W niedzielę, 24 maja mieszkańcy Kobióra, radni i pracownicy samorządowi uczestniczyli w uroczystej mszy św. dziękczynnej sprawowanej w ich intencji przez wstawiennictwo Matki Bożej i kobiórskiego patrona - św. Urbana. Mszę świętą uświetnił występ chóru "Harmonia". W poniedziałek, 25 maja kobiórskie Mamy zostały zaproszone do Gminnego Domu Kultury na muzyczne świętowanie "Dnia Matki".

Z kolei w środę, 27 maja w Gminnym Domu Kultury w Kobiórze odbyła się XII edycja "Regionalnego Konkursu Gry na Fletach Podłużnych", zaś następnego dnia na scenie GDK wystąpił zespół "Wiano".

Sobota 30 maja rozpoczęła się zorganizowanymi z okazji Dnia Dziecka "Otwartymi Zawodami Wędkarskimi dla dzieci". O godzinie 16.00 na terenie Gminnego Ośrodka Sportu wystartował festyn rodzinny. Nie zabrakło na nim atrakcji dla najmłodszych. Na plenerowej scenie wystąpił Przedszkolny Zespół Regionalny "Kobiyrzoki", oraz młodzi tancerze - "Smyki" i "Smerfusie".

Po występach tanecznych rozpoczął się "Kwadrans z piosenką" z hitami muzyki polskiej i zagranicznej. Tuż po godzinie 18.00 rozpoczął się koncert zespołu "Piwnica z dobrym klimatem", następnie wystąpił zespół "Andy MC". A już o godzinie 20.00 odbył się Fireshow - taniec z ogniem. Po rozdaniu pucharów dla zwycięzców turniejów ruszyła zabawa taneczna z zespołem "Bojaż", trwająca do późnych godzin wieczornych.

new / pless.pl, źródło: UG Kobiór

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.