Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 19 maja 2017
  • wyświetleń: 2102

Rosną następcy Pawła Pietryi i Kornelii Marczak

Młodziczki z Pszczyny zdobyły medal Indywidualnych Mistrzostw Polski w grze deblowej. Daria Zimnol i Julia Pławecka poszły w ślady starszej koleżanki, która miesiąc temu wywalczyła brązowy medal wśród młodzieżowców.

Turniej badmintona w Suwałkach - 12-14.05.2017 · fot. UKS Plesbad Pszczyna


Rozstawiane z numerem drugim młode deblistki z Plesbadu w drodze do półfinału pokonały pary: Kocz/ Tomaszewska oraz Kuszmar/ Rybak. Tam musiały uznać wyższość, późniejszych mistrzyń, Aleksandry Radziszewskiej i Zuzanny Luban (10:21, 19:21). Tym samym stanęły na najniższym stopniu podium.

Daria Zimnol dotarła także do najlepszej "szesnastki" w grze singlowej, gdzie uległa Laurze Gronkiewicz. Na tym samym etapie rozgrywki zakończyła Antonina Marszałek, która musiała walczyć także z bolesnym urazem.

Dobre występy zaliczyli także: Aleksandra Wrońska (gra pojedyncza oraz debel z Justyną Biernot) oraz Jakub Brudek (z Julią Pławecką i Piotrem Wiercigrochem - K.S. Set Mazańcowice).

Zawody rozegrano w Suwałkach w dniach 12-14 maja.

Damian Pławecki

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.