Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 8 lipca 2017
  • wyświetleń: 6124

Poszukiwani wolontariusze do organizacji etapu Tour de Pologne

W Kobiórze, który znalazł się na trasie tegorocznego wyścigu kolarskiego Tour de Pologne, trwają przygotowania do zawodów. Poszukiwani są między innymi wolontariusze, którzy pomogą zabezpieczyć trasę przejazdu cyklistów.

[zdjecie=43437 {Poszukiwani wolontariusze do pomocy przy organizacji etapu Tour de Pologne}

- W związku z planowanym przejazdem 74. Tour de Pologne UCI World Tour przez naszą gminę w dniu 1 sierpnia, prosimy o zgłoszenie się chętnych osób do zabezpieczenia trasy przejazdu kolarzy - ogłosił Urząd Gminy w Kobiórze.

Urząd zaznacza, że osoby te powinny być pełnoletnie i dyspozycyjne w dniu wyścigu w godzinach od 14.00 do 18.00. Zgłoszenia można dokonać telefonicznie po numerem telefonu 32 218-81-82 lub w sekretariacie Urzędu Gminy w Kobiórze.

Przypomnijmy, że na mapie tegorocznego Tour de Pologne znalazła się również gmina Suszec. To wspaniała informacja dla sympatyków kolarstwa, których w naszym regionie nie brakuje. Kolarze przejadą tą trasą we wtorek, 1 sierpnia podczas najdłuższego etapu - 238 km - z Zawiercia do Zabrza.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.