Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 4 stycznia 2018
  • wyświetleń: 3071

Alan Ostrowski brązowym medalistą Mistrzostw Polski w Badmintonie

Dziewiętnastoletni Alan Ostrowski z Pszczyny zafundował sobie i trenerowi wspaniały prezent świąteczny. Podczas Indywidualnych Mistrzostwach Polski Młodzieżowców w Lubinie w dniach 16-17 grudnia zajął 3. miejsce w grze pojedynczej mężczyzn (singiel) w badmintonie.

Alan Ostrowski brązowym medalistą Mistrzostw Polski w Badmintonie


Alan wiele razy stawał na podium Mistrzostw Polski w zawodach drużynowych, natomiast medal zdobyty tym razem jest pierwszym w rywalizacji indywidualnej, który cieszy i motywuje medalistę do jeszcze większej pracy.

Wychowanek Plesbadu od czterech lat prowadzony jest przez trenera Bartka Pietryję, który na swoim koncie jako szkoleniowiec ma wiele sukcesów, w tym także medale Mistrzostw Polski swoich podopiecznych z Mazańcowic.

- Alanowi gratulujemy i dziękujemy całemu teamowi z Pszczyny, który pomaga młodemu badmintoniście w osiąganiu coraz lepszych wyników (Bartek Pietryja, Gosia Pietryja, Paweł Pietryja, PCPS Michał Puchała) - mówi Sonia Pszczółka, koordynator Rozwoju Usług i Projektów firmy Szlif-Pol.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.