Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 26 stycznia 2019
  • 3 czerwca 2019
  • wyświetleń: 42800

[WIDEO, FOTO] Carbo Asecura Bieg Pszczyński o Puchar Burmistrza

2 czerwca już po raz ósmy odbył się Carbo Asecura Bieg Pszczyński o Puchar Burmistrza. Tradycyjnie zawodom towarzyszyła akcja charytatywna.

Loading...


VIII Carbo Asecura Bieg Pszczyński - rozgrzewka przed biegiem - 02.0.6.2019 r. · fot. Andrzej Grynpeter


Start VIII Carbo Asecura Biegu Pszczyńskiego o Puchar Burmistrza - 2.06.2019 · fot. BM / pless.pl


Loading...


Zawodnicy wystartowali o godzinie 12.00 z pszczyńskiego rynku i przebiegli 10 kilometrów, podziwiając atrakcje naszego miasta. Impreza co roku cieszy się zainteresowaniem biegaczy z całej Polski - zarówno profesjonalistów, jak i amatorów - oraz całych rodzin, które łączą sportowe doznania z odpoczynkiem w parku i na starówce.

VIII Carbo Asecura Bieg Pszczyński - po starcie skrzyżowanie ulic Chrobrego i Kopernika - 02.06.2019 r. · fot. Andrzej Grynpeter


VIII Carbo Asecura Bieg Pszczyński - skrzyżowanie ulic Kościuszki, Bogedaina i Korfantego - 02.06.2019 r. · fot. Andrzej Grynpeter


VIII Carbo Asecura Bieg Pszczyński - skrzyżowanie ulic Chrobrego i Warownej - 02.06.2019 r. · fot. Andrzej Grynpeter


VIII Carbo Asecura Bieg Pszczyński - rynek pszczyński - 02.06.2019 r. · fot. Andrzej Grynpeter


VIII Carbo Asecura Bieg Pszczyński - meta w parku pszczyńskim - 02.06.2019 r. · fot. Andrzej Grynpeter


VIII Carbo Asecura Bieg Pszczyński - biegi sztafetowe w parku pszczyńskim - 02.06.2019 r. · fot. Andrzej Grynpeter


VIII Carbo Asecura Bieg Pszczyński - dekoracje po biegu głównym - 02.06.2019 r. · fot. Andrzej Grynpeter


VIII Carbo Asecura Bieg Pszczyński o Puchar Burmistrza - 2.06.2019 · fot. Grzegorz Załucki


Co ważne, impreza miała również charakter charytatywny. Dzięki wsparciu Fundacji PKO BP oraz zbiórce przeprowadzonej przez Śląsko-Małopolskie Stowarzyszenie Ubezpieczonych możliwa była pomoc Dominice z Wisły Małej. Dziewczynka choruje na neuroblastomę. Na terenie imprezy można było spotkać wolontariuszy z puszkami. Zbiórka przeprowadzona została również na trasie biegu. Na końcu stawki z puszkami można było spotkać m.in. burmistrza Dariusza Skrobola oraz Jacka Juchę, prezesa Carbo Asecura.

Podziękowania


Składamy serdeczne podziękowania dla Śląsko - Małopolskiego Stowarzyszenia Ubezpieczonych za wspaniałą organizację Carbo Asecura Biegu Pszczyńskiego o Puchar Burmistrza. Dziękujemy także Fundacji PKO za wsparcie finansowe konta fundacji Iskierka naszej córki Dominiki. Dziękujemy Panu Burmistrzowi Pszczyny oraz portalowi pless.pl. Dziękujemy również wszystkim wolontariuszom, wszystkim, którzy wzięli udział w biegu oraz wszystkim, którzy włączyli się w organizację Carbo Asecura biegu Pszczyńskiego o Puchar Burmistrza.

Serdeczne podziękowania należą się Wam wszystkim, którzy wsparliście finansowo akcję charytatywna. Dziękujemy bardzo wszystkim za okazane serce oraz ogromne zaangażowanie. Nie ma słów, by wyrazić naszą wdzięczność.

Z wyrazami wdzięczności,

rodzice Dominiki


Biegacze pomogą Dominice z Wisły Małej
Biegacze pomogli Dominice z Wisły Małej · fot. UM Pszczyna

new, BM / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.