Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 28 lutego 2019
  • 6 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 4831

Dziś pierwszy wspólny trening w ramach akcji "Pszczyna biega"

Za nami:

"Pszczyna biega" to cykl treningów przygotowawczych do Carbo Asecura Biegu Pszczyńskiego o Puchar Burmistrza. Odbędzie się on w niedzielę 2 czerwca.

Pszczyna biega - pierwszy trening - 7.04.2018
Pszczyna biega - pierwszy trening - 7.04.2018 · fot. www.facebook.com/mojapszczyna


Do tego czasu, za wyjątkiem soboty 20 kwietnia, biegacze będą się spotykać raz w tygodniu, żeby pod okiem profesjonalnych trenerów szlifować swoją formę. Sprawdzianem będzie pokonanie dystansu dziesięciu kilometrów.

Osoby zainteresowane udziałem we wspólnych zajęciach spotykają się o godz. 9.00 na parkingu przy ul. Basztowej (przed halą MORiS). W przypadku niekorzystnych warunków treningi będą odbywały się na hali. W związku z tym prosi się, aby zabrać zmienne obuwie.

- Z roku na rok wzrasta grupa osób, które wspólnie trenują. Osoby, które dotychczas nie trenowały nie muszą się obawiać. Nasi trenerzy odpowiadają na wszystkie pytania. Obserwujemy również efekty treningów. Chyba wszyscy z grupy, którzy decydują się na start, przekraczają linię mety. W najbliższym czasie rozpoczynamy przebudowę miejskiego stadionu, gdzie również będzie można przeprowadzać zajęcia - mówi burmistrz Dariusz Skrobol.

Na stronie www.biegpszczynski.pl uruchomiono zapisy. Do udziału w rywalizacji zgłosiło się już ponad 400 biegaczy.

BM / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.