Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 5 listopada 2019
  • 11 listopada 2019
  • wyświetleń: 5168

UKS Josieniec Radostowice może wygrać sprzęt sportowy dla dzieci

Za nami:

Uczniowski Klub Sportowy Josieniec Radostowice zakwalifikował się do konkursu MartesKlasa, w którym dzieci mogą wygrać sprzęt sportowy.

UKS Josieniec Radostowice
fot. UKS Josieniec Radostowice


Plebiscyt jest organizowany przez markę Martes Sport. Dwadzieścia drużyn, które w głosowaniu publiczności otrzymają najwięcej głosów, zostanie zakwalifikowanych do drugiego etapu. O ostatecznym wyniku zadecyduje komisja konkursowa.

UKS Josieniec ma szansę zdobyć sprzęt sportowy o łącznej wartości 15 000 zł, trening z Łukaszem Chwiedukiem lub komplet personalizowanych strojów sportowych marki adidas.

Teraz jednak, aby dostać się do drugiego etapu, klub z Radostowic potrzebuje głosów, które można oddawać przez stronę internetową: martesklasa.pl/druzyna/uks-amp-radostowice. Głosowanie odbywa się poprzez adres e-mail lub konto facebookowe i trwa do 12 listopada. Głos należy jednak potwierdzić w wiadomości mailowej otrzymanej po zagłosowaniu.

Warto podkreślić, że UKS Josieniec Radostowice to jedyny klub z naszego regionu zakwalifikowany do konkursu MartesKlasa.

Loading...

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.