Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 23 grudnia 2019
  • 9 lutego 2020
  • wyświetleń: 14968

Fizjoterapeuta z Pszczyny na międzynarodowym kongresie

Piotr Kotajny, fizjoterapeuta z Pszczyny poprowadzi warsztaty podczas odbywającego się w kwietniu w Krakowie II Kongresu Krajowej Izby Fizjoterapeutów.

Piotr Kotajny
Piotr Kotajny weźmie udział w międzynarodowym kongresie w Krakowie.


II Kongres Krajowej Izby Fizjoterapeutów pt. "Specjalizacje kierunkowe - przyszłość fizjoterapii" odbędzie się w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie w dniach od 15 do 18 kwietnia 2020 roku. Będzie to największe wydarzenie tego typu w historii polskiej fizjoterapii.

Na tym właśnie wydarzeniu w sobotę 18 kwietnia dr Piotr Kotajny poprowadzi warsztaty "Gdy struktura determinuje funkcję - kolano pooperacyjne. Studium przypadków."

"Praca z pacjentem po zabiegu operacyjnym stawu kolanowego to dla wielu fizjoterapeutów chleb powszedni. Zdarza się, że pacjenci po bardzo skomplikowanych zabiegach operacyjnych zaskakująco szybko wracają do sprawności, zaś po stosunkowo prostych, rutynowych procedurach w procesie fizjoterapii pojawia się mnóstwo problemów. Czy w związku z tym stosowanie protokołów postępowania fizjoterapeutycznego ma sens? W jaki sposób powinniśmy planować nasze działania w takich sytuacjach? Czy powinniśmy myśleć modelowo, czy może strategicznie? Na te i wiele innych pytań będzie można znaleźć odpowiedź podczas warsztatu. Zostaną na nim omówione konkretne przypadki kliniczne i zaproponowane zaproponowane zostaną praktyczne rozwiązania" - czytamy w zapowiedzi spotkania z Piotrem Kotajnym.

Więcej informacji, plan warsztatów oraz wejściówki do znalezienia na stronie kongresu - kongres.kif.info.pl/

Oskar Piecuch / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.