Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 12 marca 2020
  • wyświetleń: 4803

Apel wójta gminy Suszec o ograniczenie aktywności

Z uwagi na ochronę zdrowia wójt gminy Suszec zwrócił się z apelem o ograniczenie wizyt w Urzędzie Gminy, placówkach pocztowych, bankowych i innych miejscach do niezbędnego minimum. Sprawy, które nie wymagają natychmiastowego załatwienia mieszkańcy proszeni są odłożyć na późniejszy termin. Na plan dalszy powinny zostać przełożone wyjazdy i rozrywka.

Apel wójta gminy Suszec


Z uwagi na ochronę naszego zdrowia i zdrowia innych, a tym samym uniknięcie dramatów zwracam się z apelem o ograniczenie wizyt w Urzędzie Gminy, Placówkach pocztowych, bankowych i innych miejscach do niezbędnego minimum.

Sprawy, które nie wymagają natychmiastowego załatwienia prosimy odłożyć na późniejszy termin. Na plan dalszy powinny zostać odłożone zbędne wyjazdy, rozrywka.Sprawa jest naprawdę poważna w związku z ostatnimi zachorowaniami na koronawirusa czy grypę. Przyjmijmy do wiadomości, że zarażać może każdy, zarówno petent jak i pracownik placówki. Nikt nie jest w stanie określić czy już ktoś z nas nie jest nosicielem tego groźnego wirusa. Zachorowanie na te choroby może odebrać waszym rodzinom niemal wszystko, szczęście, marzenia o przyszłości, rozpad więzi społecznych. Bądźmy odpowiedzialni, kontrolujmy się.

Tak naprawdę najskuteczniejszym i jedynym możliwym znanym środkiem ochrony przed zarażeniem jest kwarantanna tj. ograniczenie wyjścia z domu do niezbędnego minimum. Tylko w ten sposób możemy nie dopuścić do pandemii, bo wtedy nikt nam nie będzie w stanie pomóc. Oczywiście wzmożenie higieny osobistej jak częste mycie rąk, nie dotykanie twarzy, otwieranie drzwi łokciem itd. będą również pomocne w ograniczeniu rozszerzania się epidemii.

Proszę o zdyscyplinowanie i na bieżąco śledzenie wszystkich komunikatów Sanepidu i dostosowywanie się do zaleceń.

Marian Pawlas
Wójt Gminy Suszec

ar / pless.pl, źródło: UG Suszec

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.