Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 13 marca 2020
  • wyświetleń: 2897

Urząd Gminy Kobiór wprowadza ograniczenia

W związku z sytuacją epidemiologiczną dotyczącą rozpowszechniania się koronawirusa, z troski o ochronę zdrowia mieszkańców i pracowników Urzędu, wójt gminy Kobiór zwraca się z prośbą o stosowanie się do przygotowanych na tę okoliczność tymczasowych procedur związanych z obsługą w Urzędzie Gminy Kobiór. Na miejscu powinny być załatwiane tylko sprawy pilne i niecierpiące zwłoki.

Urząd zachęca do wykorzystywania następujących sposobów komunikacji z Urzędem Gminy:

• przez ePUAP,
• telefonicznie: 32 2188182, -288, -529,
• wysyłanie pism/wniosków na e-mail: gmina@kobior.pl
• wysyłanie pism/wniosków pocztą tradycyjną: ul. Kobiórska 5, 43-210 Kobiór

Na miejscu powinny być załatwiane tylko sprawy pilne i niecierpiące zwłoki. Pozostałe sprawy, które nie wymagają natychmiastowego załatwienia mieszkańcy są proszeni odłożyć na późniejszy termin. Wszelkie zobowiązania finansowe za rzecz gminy mogą być dokonywane za pośrednictwem bankowości elektronicznej.

Od poniedziałku, 16 marca w celu osobistego załatwienia sprawy w Urzędzie Gminy Kobiór, prosimy o wcześniejszą informację telefoniczną pod numerami telefonów:

32 21 88 182
32 21 88 288
32 21 88 529

W biurach Urzędu przebywać mogą jedynie osoby wcześniej telefonicznie umówione. Urząd prosi o zrozumienie i dostosowanie się do tej niełatwej dla nas wszystkich sytuacji. Wprowadzone środki ostrożności mają na celu ograniczenie ilości osób, które w jednym momencie przebywają w budynku.

Zmiany w funkcjonowaniu urzędu są tymczasowe. Ponieważ sytuacja zmienia się dynamicznie, prosimy o śledzenie strony internetowej www.kobior.pl gdzie na bieżąco zamieszczane będą dalsze komunikaty.

ar / pless.pl, źródło: UG Kobiór

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.