Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 24 marca 2020
  • wyświetleń: 5918

Kobiór: darmowe ozonowanie pojazdów służb ratunkowych

Stan epidemii to czas wytężonej pracy służb ratunkowych - medyków, policjantów, strażaków. Ze względu na obecną sytuację, Auto Serwis Plichta organizuje akcję "Darmowe ozonowanie dla służb ratowniczych".

- Wszystkie służby: policja, straż pożarna, karetki pogotowia oraz wszystkie prywatne samochody służb z nimi związanych, mogą skorzystać z darmowej usługi ozonowania pojazdu - informuje właściciel firmy.

Auto Serwis Plichta mieści się przy ul. Rodzinnej 13 w Kobiórze. Osoby zainteresowane usługą proszone są o telefon pod numerem: 604-525-501 - Tomasz Plichta. Możliwy jest także kontakt na Facebooku.

---

Działanie firmy Auto Serwis Plichta wpisuje się w naszą akcję #PszczynaSobiePomaga. Tym samym zachęcamy firmy i osoby, które kontynuują swoją pracę, do przesłania nam informacji o możliwości skorzystania z ich usług (godziny pracy, forma działalności - na telefon, z dojazdem do klienta itp.). Informacja zostanie bezpłatnie opublikowana na portalu. Wiadomości prosimy wysyłać na adres: redakcja@pless.pl. Po otrzymaniu danych opublikujemy darmowy artykuł, w którym przekażemy mieszkańcom, gdzie mogą się udać i z jakich usług skorzystać.

Działajmy w myśl zasady #PszczynaSobiePomaga

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.