Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 25 marca 2020
  • 29 marca 2020
  • wyświetleń: 9836

W 2020 roku nie będzie Festiwalu Róż i Dni Goczałkowic

W tym roku w Goczałkowicach nie będzie dużych imprez kulturalnych. - Odwołujemy je ze względu na pandemię koronawirusa - tłumaczy wójt Gabriela Placha.

Festiwal Róż w Goczałkowicach-Zdroju - 6.07.2019
Festiwal Róż w Goczałkowicach-Zdroju w tym roku się nie odbędzie · fot. Grzegorz Kopeć / UG Goczałkowice-Zdrój


Decyzja zapadła w związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju. Rozprzestrzenianie się koronawirusa powoduje wprowadzanie przez rząd kolejnych obostrzeń, które mają na celu ochronę przed znacznym zwiększeniem liczby osób zarażonych.

W tym roku w gminie Goczałkowice-Zdrój nie odbędą się Dni Goczałkowic, Festiwal Róż, Rodzinna Majówka oraz imprezy sportowe, jak Mistrzostwa Śląska Amatorów w pływaniu.

- W obecnej, trudnej sytuacji rezygnujemy z tego typu wydarzeń w tym roku. Wszystko po to, żeby z jednej strony ograniczyć zagrożenie, które tak naprawdę nie wiemy kiedy minie, a z drugiej - skupić się na walce z koronawirusem. Mam nadzieję, że przyjmą Państwo tę decyzję ze zrozumieniem - przyznaje Gabriela Placha, wójt gminy Goczałkowice-Zdrój.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.