Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 1 czerwca 2020
  • wyświetleń: 2097

8 czerwca ruszy nabór wniosków na rozwój działalności gospodarczej

Za nami:

Lokalna Grupa Działania "Ziemia Pszczyńska" 8 czerwca rozpoczyna kolejny nabór wniosków na rozwój działalności gospodarczej. Wnioski będą przyjmowane do 22 czerwca.

Wnioski można zgłaszać w ramach dwóch konkursów:

  • Nabór nr 1/2020: na przedsięwzięcie nr 5 - Oferta aktywnego wypoczynku - działalności gospodarcze - rozwijanie działalności gospodarczej,
  • Nabór nr 2/2020 na przedsięwzięcie nr 8 - Społeczność siłą rodziny - wsparcie przedsiębiorcze - rozwijanie działalności gospodarczej.


Szczegóły dotyczące poszczególnych naborów znajdą Państwo w zakładce konkursy/ogłoszenia 2020 w poszczególnych podzakładkach dotyczących określonego przedsięwzięcia w ramach Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność (LSR) oraz dotyczących określonego zakresu z rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi w ramach poddziałania "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność", które objęte jest Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Wnioskodawcy są proszeni o zapoznanie się z poszczególnymi ogłoszeniami o naborach i wybranie naboru zgodnego z założeniami projektu.

LGD

ar / pless.pl, źródło: LGD Ziemia Pszczyńska

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.