Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 26 czerwca 2020
  • wyświetleń: 3707

Nietrzeźwy rowerzysta zderzył się z BMW. Trafił do szpitala

W czwartek, 25 czerwca w godzinach popołudniowych na ul. Wiejskiej w Gilowicach nietrzeźwy rowerzysta zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z samochodem marki BMW. Ranny cyklista z obrażeniami głowy trafił do szpitala.

Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że jadący rowerem chciał ominąć inny pojazd. Manewr ten spowodował, że rowerzysta znalazł się na przeciwległym pasie ruchu, którym jechał 23-letni kierowca samochodu marki BMW. Po zbadaniu stanu trzeźwości uczestników zdarzenia okazało się, że 60-letni cyklista miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Obecni na miejscu medycy stwierdzili u niego obrażenia głowy, w związku z czym mężczyzna został przewieziony do szpitala na dalsze badania.

Należy pamiętać, że powyższe dane opisujące przebieg zdarzenia to wstępne ustalenia policjantów. To, kto zawinił i jaki był dokładny przebieg wypadku, wskaże dopiero zakończone postępowanie w tej sprawie.

źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.